Pulmavideod - ARTIMO.ee – foto • video • disain | Timo Arbeiter

Pulmavideod

Kui soovid pulmavideot, mõtle esmalt lõpptulemusele. Kas soovid saada lühikest või pikemat filmilikku mälestust? Mis peaks kindlasti sees olema ja mis mitte? Mina olen oma teenuse jaganud üldjoones kolme paketti:

– lühike, 3-5minutiline video annab kiire ja kauni ülevaate pulmapäeva kõrghetkedest
– keskmine, 10-20minutiline video
– pikk, 20-30minutiline video hõlmab sisukat ülevaadet kogupulmapäevast koos heli ja hetkedega registreerimiselt/laulatuselt, intervjuude või pulmakõnedega

Esimene küsimus on kindlasti hinnaklass. Hinnaklassi määrab peamiselt filmimise ajakulu, milleks on tavaliselt 12 tundi kuni pulmatordi lahtilõikamiseni (~00ni). Üldjuhul olen filmimas üksi, kuid vajadusel teen koostööd ka teise operaatoritega. Olen palju investeerinud videotehnikasse ja plaanin seda ka edaspidi teha, seega kasutan väga heal tasemel tehnikat – drooni, liikuvat stabiliseeritud kaamerat, slaiderit, profikaamerat ja juhtmeta mikrofone heli salvestamiseks. Ajamahukas protsess on ka hiljem videomontaaž, mille valmimise ooteaeg võib olla kuni 6 kuud. Hind sõltub ka asukohast ning kui palju on tarvis päeva jooksul sõita.

Lühema pulmavideo hinnaklass algab üldjuhul 600 eurost, aga sõltub nagu eelnevalt öeldud paketist, asukohast ja muidugi kuupäevast.


Saada päring

Tehtud tööd

Aleksandra & Danieli lühike pulmavideo


Enelini & Mardi keskmine pulmavideo


M & T keskmine pulmavideo


Merilini & Thomase lühike pulmavideo


Reelika & Kaupo pulmavideo
Elizaveta & Sergey lühike pulmavideo
Saale & Raido lühike pulmavideo
Merilini & Thomase pikk pulmavideo

Pulmaisa

Kui teil puudub veel pulmaisa, soovitan teile lisaks videograafile ka pulmaisa-õhtujuhti, kes aitab helitehnika, bändi, DJ, lapsehoidja ja muude sarnaste teenuste leidmisega. Pulmaisaks soovitan kogenud meelelahutajat Raiko Allikut (raiko@sebra.ee või tel 526 4312), kellega olen koostööd teinud paljudes erinevates pulmades ja sünnipäevadel. Lisainfo: www.sebra.ee